Електрика на кухні: правила її організації та електронні компоненти приладів
Функціональний електронний модуль має вирішальне значення на професійній кухні будь-якого гастрономічного закладу. Плити, духовки, посудомийні машини та холодильники є, безумовно, найбільш використовуваними приладами на кухні.
Якщо вони виходять з ладу через несправність електричних компонентів, таких як термостат, проточний водонагрівач, насос, конденсатор або компресор, це може мати негативні наслідки для роботи. Саме в таких ситуаціях гурмани радіють, коли можуть швидко отримати заміну.
Якщо вам потрібні електронні компоненти (наприклад, силові модулі, блоки живлення, вентилятори тощо), то ви можете звернутися в магазин https://discon.ua. Він пропонує великий вибір якісної продукції.
Кожна кухня, професійна чи ні, має плиту, духовку, посудомийну машину, холодильник і морозильну камеру. Оскільки ці електричні пристрої часто використовуються, вони потребують спеціального обслуговування.
Поломки спостерігаються все частіше, тому що за певних умов зібрана деталь перестає належним чином виконувати свої функції. Деякі приклади: запобіжник, несправний мотор-редуктор або пошкоджена плата. Усі ці елементи є частиною електричних компонентів кухонних приладів.
Для облаштування кухні також дуже важливо вибрати надійний радіатор. Настійно рекомендуємо віддати перевагу інерційному радіатору. Його перевага полягає в тому, що він зберігає тепло, а потім поступово виділяє його в приміщення. Таким чином, прилад дозволяє насолоджуватися високим рівнем теплового комфорту.
Бажано розміщувати радіатор біля стіни, яка виходить назовні, і біля вікна, щоб створити справжній бар’єр від холоду. Однак на кухні ці місця іноді можуть бути зайняті різними елементами стільниці.
Дотримання цих інструкцій не є обов’язковим у цій конкретній кімнаті будинку, враховуючи наявність різних побутових приладів, які також відводять тепло (холодильник, плита, духовка тощо). Щоб оптимізувати використання радіатора на кухні, ви повинні розмістити його на певній відстані від іншого обладнання. Це дозволить рівномірно розподілити тепло в кімнаті.
Потужність радіатора залежить, в тому числі, від розміру приміщення, в якому він буде розміщений. Для кухні площею близько 10 м² зі стандартною висотою стелі цілком достатньо радіатора потужністю 750 Вт.
Електроінсталяція є обов’язковим елементом квартири чи будинку. Кожну установку необхідно час від часу обслуговувати, оновлювати або ремонтувати, що несе певний ризик для електрика, який бере участь у роботі.
Робота з електроустановкою завжди пов’язана з певним ризиком, але ми можемо ефективно його мінімізувати. Потрібно лише дотримуватися правил безпеки, використовувати правильний інструмент і уникати елементарних помилок, які можуть призвести до поломки або аварії.
Електричний струм у типових однофазних або трифазних установках може становити серйозну небезпеку для здоров’я та життя. Саме тому з міркувань безпеки необхідно використовувати відповідні засоби індивідуального захисту (окуляри, рукавички, одяг, взуття, ізоляційні килимки), а також застосовувати безпечні інструменти та аксесуари (дозволені вимірювальні прилади, тестери, зонди, ізоляцію для рук).
Підвищену безпеку при роботі з побутовими електроустановками можна також забезпечити шляхом використання окремого захисного провідника для всієї мережі, що потрібен лише для захисту підключених пристроїв.
У цій області існує кілька основних правил, найважливіше з яких говорить про трипровідну систему однофазної мережі (фазний провід, нульовий провід і захисний провід) або п’ятипровідну систему трифазної мережі (дроти фази L1, L2, L3, нульовий провід і захисний провід).
З цього випливає очевидний висновок про те, що всі деталі повинні бути обладнані з’єднувальними розетками із захисним контактом, до якого підключається захисний провід. Те саме стосується світильників, які повинні бути виготовлені з класом захисту II: до них також має бути підключений захисний дріт.